MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Stolar 14299528

nr 1429 9528

Thomas Sandell

(f. 1959), Sverige

Stolar, ett par, TS-stolen

Kondition: slitage, skador

Thomas Sandell, svensk arkitekt född 1959 i Jakobstad i Finland.

måndag 1 november 2021
kl 20:20:03

Thomas Sandell

Läs mer om Thomas Sandell