MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 14299528
nr 1429 9528
Thomas Sandell
(f. 1959), Sverige
Stolar, ett par, TS-stolen
Kondition: slitage, skador
Thomas Sandell, svensk arkitekt född 1959 i Jakobstad i Finland.
måndag 1 november 2021
kl 20:20:03
Thomas Sandell
Läs mer om Thomas Sandell